Mezoterapie
Mezoterapie je intradermální (do hloubky 2-6 mm) nebo subkutánní injekce výživných a hydratačních koktejlů, které se skládají z vitamínů, minerálů, kyseliny hyaluronové, fosfolipidů, antioxidantů, aminokyselin, biostimulantů a dalších prospěšných látek.

Účinek mezoterapie spočívá v tom, že nejen léčivé přípravky působí na pokožku, ale dochází ke stimulaci bioaktivních bodů a nastartování jejich vlastních omlazovacích procesů. Výsledkem je, že vady vzhledu zcela zmizí nebo jsou výrazně opraveny.
 • BCN Melano - Bělící koktejl INSTITUTE BCN
  Koktejl působí hojivě na pleť se sklonem k pigmentaci, vyrovnává tón a navrací jí hladkost. Aplikuje se lokálně i jako součást terapie na celý obličej. Prosadil se jako sos-lék pro zářivost pleti.
  Účinné látky:
  Glutathion, kyselina glykolová, kyselina kojová, vitamín C, kyselina citrónová.
  Indikace:
  hyperpigmentace

  Cena zákroku je 3000 Kč.
 • BCN Tensis Peptides - Posilující peptidový koktejl
  Pokročilá kombinace klíčových účinných látek zpevňuje a napíná pokožku obličeje a těla. Peptidy nové generace, kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, aminokyseliny a další složky léku v synergii pečují o zdraví pokožky, mají revitalizační a omlazující vlastnosti. Koktejl odstraňuje ochablost pokožky zvýšením elasticity, hustoty a turgoru pokožky, má zpevňující účinek.

  Účinné látky:
  Biomimetické peptidy, Mléčný proteinový komplex, vitamíny (B, E, A, C, kyselina listová), DMAE, kolagen, kyselina hyaluronová, organický křemík, esenciální aminokyseliny, pšeničné proteiny, kyselina teoktová.

  Indikace:
  Foto- a bio-stárnutí pleti, snížený tonus, vrásky, dehydratace, jizvy.

  Cena zákroku je 4000 Kč.
 • BCN Revita-HA Polyrevitalizační koktejl
  Přípravek pro revitalizaci a intenzivní hydrataci vybledlé, se známkami únavy, povadlé pleti. Koktejl Revita-HA pomáhá snižovat ochablost pleti, zlepšuje tonus a pružnost pleti, má liftingový efekt, vyhlazuje vrásky a dodává zářivost.

  Obsahuje kyselinu hyaluronovou – hlavní složku pro udržení kožního turgoru, antioxidační vitamíny, aminokyseliny – hlavní prvky proteinů, které fibroblasty syntetizují, minerály podílející se na mnoha reakcích a buněčných funkcích, koenzymy zvyšující rychlost výstavby kožních tkání.

  Účinné látky:
  Aminokyseliny: alanin, arginin, valin, leucin, kyselina glutamová, histidin, threonin, tryptofan, isoleucin, fenylalanin, tyrosin, glycin, serin, prolin, hydroxprolin, methionin, taurin.
  Vitamíny: A, B2, B3, B6, B7, B9, B12, E.
  Stopové prvky: hořčík, sodík, vápník.
  Koenzym A, nikotinamid adenindinukleotid, flavinadenindinukleotid disodný, adenosinfosfát.

  Indikace:
  Ochablá, stárnoucí pleť, hyperpigmentace, akné, post-akné, růžovka.

  Cena zákroku je 2900 Kč.
 • BCN CAPILLUM — PEPTIDES
  Jedná se o koktejl založený na kombinaci tří skupin účinných látek pro léčbu plešatosti hormonálního typu (androgenního) nebo způsobené jinými vnitřními či vnějšími faktory, jako jsou nutriční nedostatky a/nebo stres.

  Vzorec obsahuje peptidy nové generace, které emitují biomodulační proteinové signály pro regulaci prvků zapojených do životního cyklu růstu vlasů.

  Receptura BCN Capillum-Peptides je doplněna mimo jiné o vitamíny, minerály, aminokyseliny a kyselinu hyaluronovou pro obecnou péči o pokožku hlavy, která zlepšuje vzhled vlasů a poskytuje plnější a zdravěji vypadající vlasy.

  Cena zákroku je 4000 Kč.
 • BCN ADIPO FORTE - Lipolytický koktejl
  Indikace:

  Místní tukové zásoby v oblasti:

  • Přední břišní stěna
  • Boční povrchy těla
  • Boky
  • hýždě
  • "jezdecké kalhoty"
  • "klimakterický hrb"

  Fosfatidylcholin a kyselina deoxycholová rozpouštějí tuk nahromaděný v adipocytech, čímž pomáhají snižovat lokalizované tukové zásoby. L-karnitin mobilizuje uložený tuk a uvolňuje ho pro následné spalování v metabolickém procesu. Organický křemík hydratuje, napíná a posiluje pokožku, zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.
  Zákrok může způsobit bolest, otok, zarudnutí a v oblasti vpichu.

  Náklady na proceduru - od 3000 korun.
 • ВСN OCCULARE - Koktejl pro mezoterapii pokožky kolem očí
  Receptura BCN Oculare je speciálně navržena k léčbě hlavních příznaků kolem očí: váčků pod očima, tmavých kruhů a vrásek. BCN Oculare dosahuje působivých výsledků v této jemné oblasti obličeje a poskytuje vám svěží, zdravou a krásnou pleť.

  Indikace k postupu:
  ▪️"Vraní nohy"
  ▪️ Pokles očních víček
  ▪️"Váčky" pod očima, otoky
  ▪️Mimické vrásky
  ▪️Tmavé kruhy a modřiny pod očima
  ▪️ Pigmentace, nezdravá barva pleti kolem očí.

  Účinek procedury je patrný okamžitě, během procedury je malá bolest, riziko vedlejších účinků prakticky chybí a výsledek je uložen po dlouhou dobu!

  Cena zákroku je 4000 Kč.
Kontakty
Máte nějaké dotazy? Zanechte žádost, poradíme vám
+420 773 730 731
klinika@mediccare.cz
Chlumčanského 497/5, Libeň (Praha 8), 4 floor, 180 00 Praha
Najdete nás ve 4 patre
MEDIC CARE CZ s.r.o.
DIČO CZ 07569653
IČO 07569653