Fyzioterapeut
Fyzioterapeut je odborník, který se zabývá rehabilitací, prevencí a konzultacemi.

Fyzioterapeut posuzuje fyzický a funkční stav člověka, analyzuje jeho vliv na každodenní aktivity a pohodu. Metody fyzioterapie lze úspěšně použít v procesu léčby a rehabilitace různých onemocnění a zranění.

Na naší klinice fyzioterapeut navíc využívá techniky manuální terapie. Připomínají masáž, ale chiropraktik působí nejen na měkké tkáně, ale také na pohybový aparát a vnitřní orgány.
Příjem provádí fyzioterapeutka Alexandra Soboleva

Vystudovala fyzioterapeutku na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Má více než 8 let praxe a každoročně si zvyšuje kvalifikaci v oboru rehabilitace.
Nejčastěji pracuje s pacienty s bolestmi pohybového aparátu. Používá různé manuální techniky – práce se spoušťovými body, fasciální techniky, viscerální manipulace, mobilizace kloubů, manuální lymfodrenáž atd.
Návštěva fyzioterapeuta trvá 60 minut.
Cena návštěvy je 1500 Kč.
Skládá se z následujících kroků: anamnéza pacienta, rozhovor s lékařem, fyzioterapeutické posouzení, plánování a provádění fyzioterapie a vyhodnocení výsledků.
„Především je pro mě důležité, aby člověk cítil úlevu od bolesti už při prvních návštěvách. Ale hlavně bych chtěla pacienty upozornit na spojení s vlastním tělem, naučit je včas si všímat prvních příznaků porušení a umět si pomoci.
Vždy se snažím, aby každé terapeutické sezení bylo co nejužitečnější a nejúčinnější, takže se nesnažím dělat přehnaně dlouhé kurzy léčby”

Alexandra Soboleva
Fyzioterapeut
Kontakty
Máte nějaké dotazy? Zanechte žádost, poradíme vám
+420 773 730 731
klinika@mediccare.cz
Chlumčanského 497/5, Libeň (Praha 8), 4 floor, 180 00 Praha
Najdete nás ve 4 patre
MEDIC CARE CZ s.r.o.
DIČO CZ 07569653
IČO 07569653